Molde


Gir deg tid!

Vi i Adcom Molde er stolte av vår lokale tilhørighet, og av å være totalleverandør innen IT og telefoni. Vi tilbyr rådgivning, programvare og utstyr som gjør arbeidshverdagen enklere og frigir tid. Våre dyktige medarbeidere har totalt over 300 års IT-erfaring og bred kompetanse, og skreddersyr løsninger for din bedrift. Kontakt oss for en uforpliktende samtale – vi vil gjerne bidra til å gjøre dere enda bedre.

skytjenester

Skytjenester

forretningssystemer

Forretnings-
systemer

drift

IT-drift

Konsulent

Konsulent

maskinogprogramvare

Maskin og programvare

Support

Support

Sikkerhet

Sikkerhet

ikon-mobil&telefoni

Mobil og telefoni

Aktuelt i Molde

Facebook Posts

Kontaktinformasjon

Fabrikkvegen 13
6415 Molde
71 25 06 40
molde@adcom.no
Org.nr 966 946 873

Våre ansatte

Administrasjon

Ivar

Ivar Asbjørn Thorvik

Daglig leder

906 01 095
Ivar.Thorvik@adcom.no
Send mail

Liv Torhild Aune

Liv Torhild Aune

Økonomimedarbeider

908 97 388
LivTorhild@adcom.no

Send mail

Salg

Marie

Marie Gjære Gundersen

Salgs- og markedssjef

906 15 338
marie.gundersen@adcom.no
Send mail

Knut Erik

Knut Erik Gjerde

Kundeansvarlig

916 99 671
Knut.Erik.Gjerde@adcom.no
Send mail

Nina

Nina Solheim

Kundeansvarlig

913 04 230
nina.solheim@adcom.no
Send mail

Bjørn Olav

Bjørn Olav Stormyr

Kundeansvarlig

997 46 722
bjorn.olav.stormyr@adcom.no
Send mail

Roar

Roar Vikene

Kundeansvarleg Søre Sunnmøre

906 08 794
roar.vikene@adcom.no
Send mail

Adcom-Portrettbilde-140817-fotograf_andreas_winter-3 (1)

Kjetil Wanach Berg

Kundeansvarlig Molde/Sunnmøre

908 87 769
kjetil.wanach.berg@adcom.no
Send mail

Teknisk

Jan Espen

Jan Espen Ramstad

Teknisk leder

909 41 260
jan.espen.ramstad@adcom.no
Send mail

Kay Tore

Kay Tore Lid

Systemkonsulent

905 33 585
kay.tore.lid@adcom.no
Send mail

Bjørn

Bjørn Standal

Systemkonsulent

958 51 947
bjorn.standal@adcom.no
Send mail

David

David Larsen

Senior systemkonsulent

959 48 308
david.larsen@adcom.no
Send mail

Jan Tore

Jan Tore Bjerkvik

Systemkonsulent

942 37 525
jan.tore.bjerkvik@adcom.no
Send mail

Raymond

Raymond Holtborg

Systemkonsulent

970 07 533
raymond.holtborg@adcom.no
Send mail

Stian

Stian Skånes

Systemkonsulent

908 93 256
stian.skanes@adcom.no
Send mail

Bjorn Helge

Bjørn Helge Kristiansen

Serviceansvarlig

936 03 168
bjorn.kristiansen@adcom.no
Send mail

Stein Andre

Stein Andre Knutsen

Systemkonsulent

954 26 393
stein.andre.knutsen@adcom.no
Send mail

Nicolay

Nicolay Lyder Øverland

Lærling

922 80 298
nicolay.overland@adcom.no
Send mail

Utvikling

JohnErik

John Erik Johnsen

Leder utviklingsavdelingen

971 66 072
john.erik.johnsen@adcom.no
Send mail

Arild

Arild Kjølseth

Systemkonsulent

474 62 224
arild.kjolseth@adcom.no
Send mail

Daniel

Daniel Huus

Systemutvikler

993 65 437
daniel.huus@adcom.no
Send mail

Kontakt oss gjerne ved å fylle ut dette skjemaet