Namsos


Aktuelt i Namsos

Kontaktinformasjon

Havnegata 3
7800 Namsos
74 21 90 20
namsos@adcom.no
Org.nr 973 056 808

Vis ansatte (klikk her)

Jørgen Riibe

Daglig leder / Salg

951 71 405
jorgen.riibe@adcom.no
Send mail

Eirik M. Østgaard

Teknisk leder

992 13 414
eirik.morten.ostgaard@adcom.no
Send mail

Svein Egil Opdal

Teknisk konsulent

951 71 404
svein.egil.opdal@adcom.no
Send mail

Roar Susegg

Teknisk konsulent

915 61 703
roar.susegg@adcom.no
Send mail

Tore Bersmo

Teknisk konsulent

916 22 521
tore.bersmo@adcom.no
Send mail

Frank Espen Kristoffersen

ERP-konsulent

951 71 402
frank.espen.kristoffersen@adcom.no
Send mail

Bente Riibe

Adm / Regnskap

951 71 406
bente.riibe@adcom.no
Send mail

Bjarte Stokkan

Salgskonsulent / Telering

406 44 445
bjarte.stokkan@adcom.no
Send mail

Namsos produkter og tjeneste

skytjenester

Skytjenester

forretningssystemer

Forretnings-
systemer

drift

IT-drift

Konsulent

Konsulent

maskinogprogramvare

Maskin og programvare

Support

Support

Sikkerhet

Sikkerhet

ikon-mobil&telefoni

Mobil og telefoni

Kontakt oss gjerne ved å fylle ut dette skjemaet