Våre konsulenter jobber kontinuerlig for å levere de løsningene som er best for deg og din bedrift.
Vi gir deg tid!

Vi søker alltid etter fler engasjerte medarbeidere, se hvilke ledige stillinger vi har ledig, og kontakt oss gjerne for en prat om du kunne tenkt deg å vært med på laget!

Adcom Førde

Hafstadvegen 23 / 6800 Førde

T 57 72 35 00

forde@adcom.no

Org.nr 920 555 926

Annbjørg Førde

Daglig leder/Autorisert rekneskapsførar

E afo@adcom.no

M 413 32 934

Leon Gjerland

Daglig leder/Systemsjef

E lgj@adcom.no

M 911 40 825

Marita V. Johnsen

Autorisert rekneskapsførar

E mvj@adcom.no

M 979 80 075

Ronny Årdal

Systemkonsulent

E raa@adcom.no

M 911 40 826

 

Adcom Kristiansund

Dalegata 137 / 6518 Kristiansund
T 71 67 84 90
kristiansund@adcom.no
Org.nr 928 700 968 - Datateam Systems AS
Selskapet er en del av NEAS-gruppen

Rune Djuvsland

Daglig leder / ERP-rådgiver

E rdj@adcom.no

M 926 05 800

Cato Alexander Gravem

Salgskonsulent IKT

E cgr@adcom.no

M 459 16 530

Tony Roger Sivertsen

Salgskonsulent

E tsi@adcom.no

M 924 99 500

Svein Dahl

Teknisk leder

E sbd@adcom.no

M 926 69 076

Thomas Saltkjelvik

Systemkonsulent

E tsa@adcom.no

M 988 61 172

Jostein B. Sikkeland

IT konsulent

E jostein.sikkeland@adcom.no

M 993 71 464

Alexander Kvistnes

IT konsulent

E alexander.kvistnes@adcom.no

M 464 48 081

Joakim Sylte

Lærling

E joakim.sylte@adcom.no

M 480 71 496

 

Oppdal

Inge Krokanns veg 11 / 7340 Oppdal

Org.nr 928 700 968 - Datateam Systems AS
Selskapet er en del av NEAS-gruppen

Morten Opdahl

IT konsulent

E morten@vitnett.no

M 484 49 362

Håvard Dørum

IT konsulent

E havard@vitnett.no

M 970 79 866

Adcom Molde

Fabrikkvegen 13 / 6415 Molde

T 71 25 06 40

molde@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Ivar Asbjørn Thorvik

Daglig leder

E Ivar.Thorvik@adcom.no

M 906 01 095

Liv Torhild Aune

Økonomimedarbeider

E Livtorhild@adcom.no

M 908 97 388

Bjørn Olav Stormyr

Kundeansvarlig

E bjorn.olav.stormyr@adcom.no

M 997 46 722

Nina Solheim

Kundeansvarlig

E nina.solheim@adcom.no

M 913 04 230

Knut Erik Gjerde

Kundeansvarlig

E knut.erik.gjerde@adcom.no

M 916 99 671

Kurt Raymond Vaagen

Salgskonsulent

E kurt.vaagen@adcom.no

M 477 17 180

Kay Tore Lid

Systemkonsulent

E kay.tore.lid@adcom.no

M 905 33 585

Raymond Holtborg

Systemkonsulent

E raymond.holtborg@adcom.no

M 970 07 533

Bjørn Standal

Systemkonsulent

E bjorn.standal@adcom.no

M 958 51 947

David Larsen

Senior systemkonsulent

E david.larsen@adcom.no

M 959 48 308

Bjørn Helge Kristiansen

Serviceansvarlig

E bjorn.kristiansen@adcom.no

936 03 168

Stein Andre Knutsen

Systemkonsulent

E stein.andre.knutsen@adcom.no

M 954 26 393

Stian Skånes

Systemkonsulent

E stian.skanes@adcom.no

M 908 93 256

Christer Indreflø

Systemkonsulent

E christer.indreflo@adcom.no

M 977 93 850

Erlend Westad

Systemkonsulent

E erlend.westad@adcom.no

M 907 07 654

Eivind Lange-Sætre

Senior Systemkonsulent

E eivind.lange-satre@adcom.no

M 416 66 099

John Erik Johnsen

Leder utviklingsavdelingen

E john.erik.johnsen@adcom.no

971 66 072

Daniel Huus

Systemutvikler

E daniel.huus@adcom.no

M 993 65 437

Pål Gjerde Gammelsæter

Systemutvikler

E pgg@adcom.no

958 35 372

Arild Kjølseth

Systemkonsulent

E arild.kjolseth@adcom.no

M 474 62 224

Tuva Sæther Stange

Lærling IT-utviklerfaget

E tuva.stange@adcom.no

 

Adcom Volda

Holmen 7, 2 etg / 6100 Volda

T 70 05 51 50

volda@adcom.no

Org.nr 966 946 873

Jan Tore Bjerkvik

Teknisk leder (Molde og Volda)

E jan.tore.bjerkvik@adcom.no

942 37 525

Roar Vikene

Kundeansvarleg

E roar.vikene@adcom.no

906 08 794

Adcom Narvik

Havnegata 28 / 8514 Narvik

T 76 94 43 77

narvik@adcom.no

Org.nr 912 616 371

Dag Tore Hagman

Daglig leder

E dag.tore.hagman@adcom.no

M 90 58 65 60

Morten Hjertholm Grande

Senior systemkonsulent

E morten.grande@adcom.no

M 90 22 64 69

André Eliassen

Systemkonsulent

E andre.eliassen@adcom.no

M 469 69 757

Kontakt oss

1 + 12 =